مس به دلار ۲۹/۰۸/۲۰۲۲

  • کالاها
XCUUSD ( COPPER/USD) Commodities Analysis
کالاها

 

 

تحلیل بنیادی:

 

در حال حاضر می‌توانیم ببینیم که تورم جهانی در حال افزایش است و اقتصاد جهان در یک انفجار بزرگ است که به زودی منفجر می‌شود و ممکن است بحران فاجعه‌باری رخ دهد، در نهایت اکثر کارخانه‌های تولید و توسعه وابسته به کالاهای اساسی مانند مس و طلا ممکن است با برخی بحران‌های بازار مواجه شوند و تقاضا به سطوح بسیار پایین کاهش یابد، در نتیجه بسیاری از خرده‌فروشی‌ها و شرکت‌های کوچک تولیدکننده و تولیدکنندگان در صورت عدم پوشش ریسک یا برنامه‌ریزی استراتژی‌های تجاری خود به قیمت نهایی و ورشکستگی خواهند رسید. برای این روزها

یکی از دلایل اصلی این حادثه تغییر نظم جهانی و تبدیل قطب قدرت از غرب به خاورمیانه و خاور دور، درگیری روسیه با اروپا و چین با دریای چین جنوبی و تایوان است.

کمبود مواد غذایی و احتمالاً سقوط واقعی دولت را می توان پیش بینی کرد و می تواند دلیل خوبی برای چنین سقوط بازار باشد.

بحران انرژی و جهش قیمت سوخت می تواند دلیل خوبی دیگر برای کاهش ارزش سهام و حاشیه سود در بخش های تولیدی و تولیدی باشد.

 

تحلیل تکنیکال:

 

یک واگرایی نزولی قیمت و MACD و به دنبال آن مقداری افت بازار از ATH آن وجود دارد که به معنای برگشت روند صعودی است و ما با ریزش های بیشتر و بازار نزولی روبرو هستیم، با استفاده از سطوح بازگردانی فیبوناچی، سطوح هدفی را تعریف کرده ایم که با چرخه های مختلف تلاقی دارند. سطوح فیب.

ما برخی از سطوح مقاومت را با استفاده از فیبوناچی و پرایس اکشن تعریف کرده ایم.

ممکن است مقداری اصلاح قیمت صعودی در مسیر روند نزولی داشته باشیم.

 

در مجموع 4 هدف با استفاده از تلاقی سطوح مختلف فیبوناچی و پرایس اکشن تعریف شده است و اگر به شدت شکسته نشود، می توان آنها را به عنوان سطوح پشتیبانی قوی در نظر گرفت.