مدل تجاری

  • ساختار کسب و کار ما
Bussiness Model
ساختار کسب و کار ما

اولین تجارت ما فرآیند سنگ معدن مس برای تولید کاتد مس بود. و همچنین ما مجموعه کاملی از خدمات حرفه ای (مشاوره، مهندسی، تدارکات، ساخت و ساز، بازرسی، خدمات آزمایشگاهی، بازاریابی و تجارت) را در زنجیره تولید عقب مانده شامل اکتشاف معدن، استخراج، تولید فلز از سنگ معدن تازه، کنسانتره و قراضه ارائه می دهیم.

 

و هدف نهایی ما ارائه فلز با خلوص بالا و ارزش افزوده به مشتریان و بازار پایین دستی (شامل کاربردهای الکتریکی/رسانایی و صنعت ارتباطات، تولید ریخته‌گری و آلیاژ، صنعت خودرو و غیره) است.

 

ما محصولات و خدمات گسترده، حرفه ای، ارزشمند، دانش و بسیار کارآمد را با بهترین کارمندان با استعداد در فرهنگ فضای جهانی ارائه می دهیم.

 

 

شرکای ما و استفاده کنندگان از خدمات و محصولات ما، دارندگان معادن، شرکت های معدنی، تولیدکنندگان فلز و کنسانتره مس، سرمایه گذاران، تامین کنندگان مالی، تولیدکنندگان پایین دستی و خدمات مورد نیاز در پروژه های میدان سبز و قهوه ای در معادن و تولید فلز هستند.

 

 

مدل کسب و کار ما به شدت بر تولید فلز از A تا Z، مبتنی بر همکاری با مشتریان و شرکای کلاس محلی و جهانی متمرکز است. برای تولید پایدار فلزات خالص با هزینه تولید و تحویل کم. که تولید ارزش بیشتری را برای همه بازیگران بازار و کاربران نهایی به دست آورد. DTK عمیقاً سیر تکامل به سمت تعالی در خدمات و محصولات خود را به عنوان یک شرکت بالغ با رتبه بالا دنبال می کند. و ما مقررات و کدهای داخلی قدرتمندی داریم که ما را برای انجام بهترین کار هدایت می کند. کارکنان ما پایه هر پیشرفتی هستند.