خدمات پیاده سازی ERP و BPMS

یک سیستم ERP بسیاری از عملکردها را در سراسر کسب و کار مانند مدیریت مالی، منابع انسانی، فروش و تولید ادغام می کند تا مزایایی مانند افزایش بهره وری و کارایی را ارائه دهد.

  • خدمات مشاوره تجاری
ERP and BPMS Implementation
خدمات مشاوره تجاری

یک سیستم ERP بسیاری از عملکردها را در سراسر کسب و کار مانند مدیریت مالی، منابع انسانی، فروش و تولید ادغام می کند تا مزایایی مانند افزایش بهره وری و کارایی را ارائه دهد. پیاده سازی ERP فرآیند برنامه ریزی، پیکربندی و استقرار یک ERP را توصیف می کند. این فرآیند معمولاً برای چند ماه ادامه می‌یابد - و پیچیده است، زیرا یک سیستم ERP بسیاری از عملکردهای مختلف را پشتیبانی و خودکار می‌کند.

 

برای اطمینان از اجرای موفقیت آمیز، سازمان باید الزامات خود را به دقت تعریف کند، نحوه طراحی مجدد فرآیندها را برای استفاده از سیستم تعیین کند، سیستم ERP را برای پشتیبانی از آن فرآیندها پیکربندی کند و قبل از استقرار آن برای کاربران به طور دقیق آن را آزمایش کند.

پیمایش موفقیت‌آمیز تمام این مراحل طبق برنامه نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و یک رویکرد پیاده‌سازی ساختاریافته و مرحله‌ای دارد.

پیاده‌سازی سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) می‌تواند یک تعهد پیچیده باشد که بر بسیاری از بخش‌های کسب‌وکار تأثیر می‌گذارد. مانند هر ابتکار مهم دیگری، یک برنامه اجرایی با دقت طراحی شده حیاتی است.تقسیم اجرای خود به فازهایی که هر کدام اهداف مشخصی دارند، می تواند موفقیت شما را به حداکثر برساند.

مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM) مجموعه ای از نرم افزارها و خدمات است که دید کاملی را در فرآیندهای تجاری یک شرکت فراهم می کند. این یک سیستم مدیریت و اتوماسیون است که می تواند برای هدایت این فرآیندها و به حداکثر رساندن ارزش کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.

BPM می تواند به یک شرکت کمک کند تا منابع مادی، مالی، انسانی و فناوری خود را کنترل کند. علاوه بر این، مبنایی را برای عملکردهای تجاری هم در داخل و هم در خارج ایجاد می کند.

فرآیندهای مدیریت شده توسط BPM به دلیل توانایی تشخیص خرابی ها و دلایل رخ دادن آنها کارآمدتر می شوند.

علاوه بر این، BMP به بخش‌های مختلف یک سازمان کمک می‌کند تا برای دستیابی به هر هدف مشترکی به‌طور کارآمد و مؤثر با هم کار کنند.

 

 

DTK راه حل های ERP و BPMS را ارائه می دهد که تمام فرآیندهای متعلق به زنجیره تولید را مدیریت و کنترل می کند. پلتفرمی که تمام داده های تولید شده توسط دارایی های مختلف در فرآیند تولید و تولید را مدیریت و کنترل می کند و آنها را به شهودی ترین روش نشان می دهد و همیشه با نیازهای هر شرکت سازگار است.

راه حل های ما برای بهینه سازی انواع فرآیندها در فرآیند تولید و افزایش کارایی و بهره وری آن، با متحد کردن همه تجهیزات، فرآیندها و افراد در یک پلت فرم عملیات یکپارچه، با داده ها تغذیه می شوند. شما قادر خواهید بود تمام گیاهان یکپارچه را در یک مرکز عملیاتی مجسم کنید و با یک کلیک سریع و آسان در هر یک از آنها پیمایش کنید و همچنین داده های گیاهان یا خطوط مختلف را مقایسه کنید.

 

 

با ما تماس بگیرید و بیایید در مورد اینکه چگونه DTK می تواند به شما در مدیریت فرآیندهای تولید شرکت از طریق پیاده سازی ERP و BPMS Solution کمک کند صحبت کنیم.