انطباق

ما بر اساس ارزش ها و قانون خود عمل می کنیم

  • فعالیت های تجاری مسئول
Compliance
فعالیت های تجاری مسئول

انطباق

 

رعایت ارزش‌ها، مقررات قانونی و خط‌مشی‌های داخلی شرکت ما در DTK اهمیت زیادی دارد، زیرا رفتار غیرقانونی می‌تواند صدمات قابل‌توجهی ایجاد کند و منجر به رسیدگی به تخلفات یا دادرسی کیفری شود. علاوه بر این، خطر آسیب رساندن به اعتبار شرکت و در نتیجه موقعیت آن در بازار وجود دارد.

اصطلاح "انطباق" به رفتاری اشاره دارد که با الزامات خاص سازگار باشد. اینها شامل قوانین، مقررات، و سیاست های داخلی شرکت، به عنوان مثال، آیین نامه رفتار یا اخلاق است.

از آنجایی که گروه DTK از طریق کارمندان خود عمل می کند، هر کارمند موظف است از قوانین قابل اجرا پیروی کند. خط‌مشی‌های رفتار داخلی شرکت‌ها (به‌عنوان مثال، کد رفتار، خط‌مشی انطباق، خط‌مشی قانون ضدتراست، خط‌مشی ضد فساد) استانداردهایی را برای رفتار قانونی در اختیار کارکنان قرار می‌دهد. اصول تدوین‌شده در این سیاست‌ها به‌ویژه برای تعامل با مشتریان، تامین‌کنندگان، سایر شرکت‌ها، سهامداران، مقامات، کارکنان و ناظران اعمال می‌شود و علاوه بر ممنوعیت، شامل پایبندی به مفاد ضد تبعیض، مقررات ایمنی محصول و شغلی، و حفاظت از محیط زیست می‌شود. رفتار ضد رقابتی و فساد.

رعایت مقررات قانونی و سیاست های رفتاری با سه عامل پیشگیری، نظارت و تحریم تضمین می شود. اقدامات پیشگیرانه شامل سیاست های داخلی، مشاوره و به ویژه آموزش کارکنان است. به عنوان مثال، کارکنان به طور منظم در آموزش حضوری و آنلاین مرتبط با موضوعات قانون ضد تراست و مبارزه با فساد شرکت می کنند. حسابرسی شرکتی یک وظیفه نظارتی دارد. بررسی می‌کند که آیا مقررات و سیاست‌های داخلی رعایت می‌شوند یا خیر. اگر نقض قانون یا سیاست‌های داخلی کشف شود، تحریم‌ها بر اساس قانون کار، قانون مدنی یا حتی قانون کیفری اعمال می‌شوند.

افسران انطباق محلی در سایت‌های گروه نیز برای پاسخ به سؤالات کارکنان در دسترس هستند.