حسابرسی اقتصادی، مالی و فنی پروژه ها

ممیزی مدیریت پروژه آزمایشی است که برای تعیین وضعیت واقعی کار انجام شده بر روی یک پروژه و انطباق آن با بیانیه کاری پروژه، از جمله محدودیت های زمان بندی و بودجه طراحی شده است.

  • خدمات قرارداد
Economic, Financial, Technical Audit
خدمات قرارداد

ممیزی مدیریت پروژه آزمایشی است که برای تعیین وضعیت واقعی کار انجام شده بر روی یک پروژه و انطباق آن با بیانیه کاری پروژه، از جمله محدودیت های زمان بندی و بودجه طراحی شده است.این یک ارزیابی مستقل و ساختاریافته از وضعیت امور است که توسط یک ممتحن صالح انجام می شود. با استنباط یا برون یابی، بینشی در مورد کار مورد نیاز برای دستیابی به اهداف پروژه و کفایت برنامه و بودجه برای انجام آن فراهم می کند. علاوه بر این، می تواند اشتباهاتی را که می تواند باعث شکست پروژه شود را روشن کند و در نتیجه می تواند اقدامات اصلاحی به موقع را آغاز کند.

 

5 هدف اصلی حسابرسی

 

1. کالیبر خدمات و محصولات تضمین شده است

ممیزی پروژه به عنوان یک برنامه تضمین خوب عمل می کند. این چرخه زندگی کار را ارزیابی می کند و نتایج حاصل از مراحل مختلف، از مرحله نگاه تا تنظیم را تجزیه و تحلیل می کند.

هنگام عبور از مرحله سبک، ممیزی پروژه مفاهیم طراحی را بررسی می کند که شامل ارزیابی سبک های جایگزین می شود.

همچنین، اگر پاسخ برای بررسی آزمایشی آماده شده باشد، ارزیابی می‌شود و در نهایت، در طول ارزیابی راه‌اندازی، بررسی تنظیمات را در هر سایتی که مورد دنبال می‌شود، ارزیابی و تأیید می‌کند.

طبقه بندی خطاها بر روی روش در اعلام مسائل و همچنین درک این موضوع که آیا کار باید از طریق انتخاب رفتن/بدون رفتن در هر نقطه انجام شود یا خیر، نقش دارد.

 

2. بررسی کیفیت مدیریت وظیفه

ممیزی پروژه تعیین می کند که آیا مدیریت پروژه الزامات را برآورده می کند یا خیر. این بیشتر استراتژی مورد استفاده برای کمک به تعیین فضاها را بررسی می کند تا بتوان پیشرفت های لازم را در معرض دید قرار داد.

 

3. شناسایی ریسک شرکت

ممیزی به شناسایی عوامل خطر ناشی از خط مشی شرکت کمک می کند که ممکن است بر کیفیت، محیط، زمان و بودجه تأثیر بگذارد.

این بررسی بیشتر امکان سنجی کار اصطلاحات عملکرد و مقرون به صرفه بودن را با ارائه شفافیت و همچنین ارزیابی منابع، زمان و هزینه ها ارزیابی می کند.

 

4. بهبود عملکرد

پیگیری مراحل مختلف چرخه حیات مدیریت پروژه می تواند به افزایش کارایی تیم کمک کند.

این بررسی علاوه بر این به شما امکان می دهد تا منابع مالی و همچنین تخصیص منبع را تقویت کنید. تعیین اهداف، اقدامات پیشگیرانه و اقدامات اصلاحی می تواند به یک نتیجه کار خوش بینانه منجر شود.

روش عیب‌یابی تیم را قادر می‌سازد تا پاسخ‌ها را ارائه دهد و همچنین به جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است در مسیر تکرار شوند کمک می‌کند.

 

5. یادگیری

می توان از تجربه با کمک فرآیند حسابرسی و همچنین از بازخوردهای به دست آمده یاد گرفت. بنابراین تیم می تواند عملکرد خود را در نظر بگیرد

 

 

DTK قادر به حسابرسی پروژه ها و دارایی های شما در جنبه های مختلف مانند دانش مالی، اقتصادی و فنی است، ما می توانیم گزارش ها و تحلیل های مختلفی را در مورد کل ابعاد و وضعیت دارایی ها و پروژه های شما تولید کنیم که می تواند به شما در تشخیص یا تشخیص کمک کند. نتیجه نهایی را پیش بینی کنید یا کوتاهی آینده را پیش بینی کنید.